top of page

Wspieramy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kolonii Ossa

Zaktualizowano: 20 maj


Młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Koloni Ossa

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - przekazaniu niezwykle potrzebnego wyposażenia dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kolonii Ossa. Dzięki wsparciu marki JOICO Polska przekazaliśmy produkty niezbędne do pracy fryzjerskiej, które posłużą młodym adeptom sztuki fryzjerskiej w ramach praktyk zawodowych.


Nasz wspólny dar trafił do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kolonii Ossa, placówki resocjalizacyjno-wychowawczej, której celem jest kompleksowy rozwój swoich podopiecznych. To miejsce, gdzie nie tylko zdobywają wiedzę w szkole gimnazjalnej i zawodowej o specjalności fryzjer, ale także uczestniczą w licznych zajęciach specjalistycznych, terapeutycznych i psychoedukacyjnych.


Ośrodek kładzie szczególny nacisk na stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania, budując zdrowe relacje między wychowankami a kadrą. Współpraca z rodzinami jest również istotnym elementem, mającym na celu wsparcie środowiska naturalnego w dążeniu do pozytywnych zmian.


Młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Koloni Ossa w swojej pracowni fryzjerskiej

Produkty naszego Partnera - marki JOICO (produkty do koloryzacji, akcesoria fryzjerskie m.in. pędzle, folie, miseczki, klipsy oraz roll-upy, mają za zadanie ułatwić praktyczną naukę oraz dostarczyć niezbędne narzędzia dla młodych adeptów fryzjerstwa. Dzięki wsparciu JOICO możemy przyczynić się do rozwoju tych utalentowanych młodych ludzi i wspierać ich w drodze do zawodowego sukcesu.


W przekazaniu tak wyczekiwanego wyposażenia jednej z pracowni brali udział przedstawiciele fundacji Beauty Will Save The World, opiekunka pracowni fryzjerskiej Kamilla Ludew z Szydłowca oraz Dyrektor Ośrodka – Iwona Uryć-Kaszuba.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnej inicjatywy i wspierać rozwój młodych talentów fryzjerskich. Dziękujemy JOICO Polska za okazaną pomoc i zaufanie oraz życzymy młodym fryzjerom samych sukcesów w ich przyszłej karierze!
Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page