top of page

Zmieniaj świat na lepsze z Fundacją Beauty Will Save the World!

Zaktualizowano: 27 maj

Piękno, które uratuje świat – nowa misja dla branży beauty


W obliczu globalnych wyzwań, coraz więcej osób poszukuje sposobów na przyczynienie się do współtworzenia lepszego świata. W Fundacji Beauty Will Save the World [tł. Piękno Uratuje Świat] wierzymy, że branża beauty, a w szczególności salony fryzjerskie, mają ogromny potencjał, aby inspirować i przyczyniać się do pozytywnych zmian społecznych poprzez sztukę piękna. Przeczytaj cały artykuł i poznaj założenia Fundacji, jej misję, cele i wartości. Dowiedz się, jak możesz dołączyć do ruchu pozytywnych zmian, przyczynić się do poprawy ogólnego dobrostanu, jak i stać się pionierem w swojej branży.Jak literacka idea z 1869 roku zyskała nowe życie


Fundacja Beauty Will Save the World wzięła swoją nazwę z inspirującego cytatu z powieści F. Dostojewskiego "piękno ocali świat". Ta idea stała się filarem dla organizacji, która została założona z głębokiego przekonania, że piękno w jego różnych formach — od sztuki, przez naturę, po ludzkie działania — posiada siłę, która może przemieniać społeczeństwo na lepsze.


Fundacja dąży do realizacji tej wizji poprzez angażowanie społeczności w inicjatywy edukacyjne, ochronę środowiska i wsparcie charytatywne, aby wspólnie budować bardziej empatyczny, harmonijny i zrównoważony świat. Od momentu swojego powstania, fundacja skupia się na działaniach, które inspirują ludzi do dostrzegania i tworzenia piękna w codziennym życiu, jednocześnie przyczyniając się do pozytywnych zmian społecznych.Piękno jako narzędzie społecznej zmiany


Fundacja Beauty Will Save the World przekonuje, że piękno, podobnie jak mistrzowskie prace fryzjera, ma moc przemiany — nie tylko zewnętrznej, ale i wewnętrznej. W każdej formie, od dzieł sztuki po codzienne dobre uczynki, piękno może kształtować społeczne postawy i zachowania. Dzięki edukacji, ochronie środowiska i wsparciu społecznemu, fundacja dąży do tworzenia społeczeństwa, które nie tylko dostrzega, ale też pielęgnuje i docenia piękno.
Podobnie jak fryzjer przekształca wygląd swojego klienta, tak fundacja, przez organizowanie warsztatów i aktywności, formuje społeczne postrzeganie piękna. Edukując społeczności, jak rozpoznawać i cenić piękno w swoim otoczeniu, fundacja przyczynia się do tworzenia bardziej zrozumiałego i harmonijnego świata.


Działania fundacji można porównać do pracy stylisty: z troską i precyzją kształtują społeczne percepcje, przekształcając zwykłe otoczenie w dzieło sztuki, które inspiruje i odnawia. W Fundacji Beauty Will Save the World wierzymy, że każde, nawet najmniejsze działanie na rzecz piękna, jest jak perfekcyjnie dobrana fryzura, która może odmienić oblicze społeczeństwa.
Odkryj świat Fundacji, odkryj siłę dobra


Fundacja Beauty Will Save the World została stworzona z przekonania, że piękno w różnych jego formach ma moc przynoszenia pozytywnych zmian w społeczeństwie. Głównym celem Fundacji jest promowanie piękna jako siły transformacyjnej, która inspiruje i przyczynia się do budowania bardziej empatycznego, harmonijnego i zrównoważonego świata. W ramach swoich działań, Fundacja skupia się na trzech kluczowych obszarach: edukacji, ochronie środowiska i działaniach charytatywnych.


Projekty realizowane przez Fundację obejmują szeroki zakres inicjatyw, które mają na celu uświadomienie społeczeństwu różnorodności i wartości piękna. Każdy projekt jest skomponowany tak, aby nie tylko przynosić korzyści bezpośrednio zaangażowanym osobom, ale również inspirować całe społeczności do działania i doceniania piękna wokół nich. Piękno może inspirować, ale to ludzie podejmujący konkretne działania na rzecz dobra i pozytywnych zmian są kluczem do ocalenia świata. Dlatego zapraszamy Cię do grona Partnerów Fundacji. Dowiedz się jak to zrobić i dołóż swoje wsparcie dla lepszego świata.Jak możesz się zaangażować?


Chcesz w wygodny sposób wspierać Fundację, a poprzez aktualne projekty także sytuacje, które rzutują na komfort jednostek pozostających w kryzysie? Chcesz być pionierem zmian w swojej branży i oferować Gościom swojego salonu unikalne rozwiązania, poprzez które zaangnażujesz także ich w aktywne uczynki dobra? 


Oto 5 kroków do partnerstwa Fundacji Beauty Will Save the World


  1. Wyraź chęć poprzez kontakt z nami - prześlij wiadomość.

  2. Otrzymasz od nas ofertę, którą z łatwością wdrożysz w swoim salonie dzięki Pakietowi Wsparcia dla Partnerów.

  3. Pakiet Wsparcia dla Partnerów pozwoli Ci wybrać produkty lub usługi z oferty twojego salonu, z których sprzedaży określona kwota zostanie przekazana na Fundację BWSTW.

  4. Pakiet Wsparcia dla Partnerów pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji i wzmocnić wizerunek wśród klientów.

  5. Jako Fundacja BWSTW oznaczymy Twój salon w zauważalny sposób i będziemy wspierać marketingowo.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!Jak wspieramy - odkryj wartości będące osią zmian


Fundacja Beauty Will Save the World opiera swoje działania na solidnych wartościach, które kształtują jej misję i podejście do działań społecznych.


Piękno jest fundamentem wszystkich inicjatyw Fundacji. Uważane za źródło inspiracji, transformacji i harmonii, piękno w sztuce, naturze i ludzkich działaniach motywuje do tworzenia lepszego świata dla jednostek i społeczności.


Dobro to kluczowy cel działalności Fundacji. Poprzez wsparcie działań, które przynoszą pozytywne zmiany i pomagają potrzebującym, Fundacja angażuje społeczeństwo do aktywnej pomocy i solidarności.


Empatia jest wartością, która przewodniczy budowaniu więzi społecznych. Fundacja promuje rozwijanie zrozumienia i współczucia między ludźmi, co jest niezbędne w tworzeniu zintegrowanych i wspierających się wspólnot.


Innowacja kieruje podejściem Fundacji do rozwiązywania problemów. Łącząc różne dziedziny wiedzy i techniki, Fundacja stara się znajdować nowatorskie i efektywne rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata.


Zrównoważony rozwój to dążenie do harmonii między potrzebami społecznymi, ochroną środowiska i rozwojem kulturalnym. Fundacja pracuje na rzecz stworzenia trwałych podstaw dla lepszego jutra, z myślą o obecnych i przyszłych pokoleniach.


Te pięć wartości stanowi trzon filozofii Fundacji Beauty Will Save the World, prowadząc jej działania ku tworzeniu bardziej empatycznego, zrównoważonego i pięknego świata. Dołącz do Partnerów Fundacji i zmieniaj z nami świat na lepsze!


Razem twórzmy piękno, które uratuje świat!


Comments


bottom of page